Symposium ‘Waterplanten, geliefd of gemaaid?’
Op maandag 20 april houdt het Platform Ecologisch Herstel Meren en Sloten een inspirerend symposium over het belang, het herstel en het beheer van waterplanten. Gaat het goed met onze waterplanten? En wat zegt de aan- of afwezigheid van waterplanten op een bepaalde plek over mogelijke stressoren? Het antwoord op deze en andere vragen over waterplanten, krijg je tijdens deze bijeenkomst. Foto Agenda-overzicht: Nico Jaarsma.
|
Datum |
|
|
Locatie |
Aeres Hogeschool Arboretum West 98, Almere |
|
Tijd |
09.30 – 16.30 uur |
|
Tags |
De bijeenkomst is volgeboekt, inschrijven is niet meer mogelijk, plaatsen op de reservelijst wel. Stuur daarvoor een mail naar stowa@stowa.nl ovv 20 april 2026.
Het Platform Ecologisch Herstel Meren en Sloten is een groep waterbeheerders, onderzoekers en adviseurs die zich bezighoudt met het ecologisch herstel van meren en plassen, sloten en kanalen. Doel van het platform is kennisuitwisseling en het bevorderen van kennisontwikkeling. Het secretariaat van het platform is in handen van STOWA.
Praktische informatie
- Het definitieve programma met exacte tijden volgt later.
- Er wordt gezorgd voor een vegetarische lunch. Heb je andere dieetwensen, dan kun je die aangeven op het aanmeldformulier, bij Bijzonderheden.
- Inschrijven kan via de bovenstaande aanmeldlink
- Er is plek voor maximaal 90 deelnemers.
English resume