Webinar ontwerp en aanleg infiltratievoorzieningen
Over het ontwerp en de aanleg van infiltratievoorzieningen bestaan veel vragen. Dat bleek tijdens het webinar ‘Milieuhygiënisch functioneren van infiltratievoorzieningen’ (zie terugkijklink hieronder), dat stichting RIONED m.m.v. STOWA hield op 19 maart jl. Reden genoeg om hier verder op in te gaan in een volgend webinar. Daarin staat de praktijk centraal: waar gaat het goed? Waar lopen betrokkenen tegenaan? En waar ontstaat verschil tussen wat op papier staat en wat in de praktijk gebeurt?
|
Datum |
|
|
Locatie |
Online |
|
Tijd |
13.30 – 15.00 uur |
|
Tags |
We horen graag jouw ervaringen en vragen om dit webinar goed af te stemmen op de praktijk. Denk aan:
- Welke vragen komen steeds terug bij het ontwerp of de aanleg van infiltratievoorzieningen?
- Waar ontstaan misverstanden of fouten tijdens de uitvoering?
- Welke onderdelen van de richtlijnen vragen om extra toelichting?
Tijdens het webinar is volop ruimte voor vragen en discussie. Mocht je van tevoren al vragen, voorbeelden en kwesties willen insturen, stuur ze dan gerust door naar info@rioned.org.
Ted Veldkamp (Hogeschool van Amsterdam / Hogeschool Rotterdam), Erwin Stamsnijder (TAUW) en Leon van Hamersveld (Aveco de Bondt) verzorgen de inleidingen tijdens dit webinar.
English resume