Wijzingen in de KRW-lunchlezing Schilthuisfonds
De stichting Schilthuisfonds waarborgt al 40 jaar de wetenschappelijke en praktische beoefening van het waterrecht en de watergeschiedenis. Dit doet het fonds door drie leerstoelen te ondersteunen en bij te dragen aan de totstandkoming van relevante publicaties voor de watersector.
Ter ere van het 40-jarig bestaan organiseert Stichting Schilthuisfonds dit jaar een aantal online lunchbijeenkomsten, met als doel de drie door het fonds gesteunde leerstoelen bredere bekendheid te geven. In het najaar volgt een lustrumviering in Fort bij Vechten.
|
Datum |
|
|
Locatie |
Online |
|
Tijd |
12.00-12.45 |
Op 2 juni van 12.00-12.45 uur zal Jasper van Kempen die de bijzondere leerstoel Transdisciplinair waterrecht aan de Universiteit Utrecht bekleedt ingaan op de wijzigingen in de KRW.
Hierover volgt later meer informatie. je kunt je wel vast aanmelden.
Na aanmelden ontvang je een bevestiging, een week van te voren ontvang je de teamslink.
English resume