Skip to main content Skip to main nav
Skip to agendaresultaten filter

Eindsymposium AquaConnect

AquaConnect is een door NWO, STOWA en meer dan dertig eindgebruikers gefinancierd onderzoeksprogramma voor toekomstbestendig watermanagement. Het richt zich op hergebruik van afvalwater en brak grondwater om zo meer water in reserve te hebben tijdens droge periodes in Nederland. Op 28 september vindt het eindsymposium plaats en worden de resultaten van vijf jaar onderzoek gepresenteerd.

Binnen het consortium AquaConnect is vijf jaar lang transdisciplinair wetenschappelijk onderzoek gedaan en is gewerkt aan meer dan 15 pilots, demonstraties en veldlocaties bij waterschappen, drinkwaterbedrijven en industriële partners. 

Op 28 september volgt het eindsymposium van AquaConnect:

  • Presentatie van het AquaConnect eindrapport
  • Presentatie van de laatste inzichten in beleid en regelgeving rondom circulaire watersystemen
  • Thematisch parallelsessies over AquaConnect thema’s:

      o    Microverontreinigingen in circulaire watersystemen
      o    Nieuwe toepassingen van membraantechnologieën
      o    Optimaliseertechnieken voor planning en monitoring van waterdistributiesystemen
      o    Nieuwe tools voor het modelleren van (interventies in) het regionale watersysteem

  • Een serious game over watermanagement in de Hollandse delta
  • Gelegenheid om partners uit de watersector te ontmoeten

Voor vragen kun je contact opnemen met programmacoördinator Thomas Wagner (Wageningen University) via e: thomas.wagner@wur.nl 

Let op! De voertaal tijdens deze dag is Engels