Skip to main content Skip to main nav
Skip to agendaresultaten filter

Tweedaags Symposium 'Dynamisch Kustbeheer' (Goeree-Overflakkee)

Op woensdag 25 en donderdag 26 november 2026 ben van je van harte welkom in Ouddorp op Goeree-Overflakkee voor het bijwonen van het jaarlijkse, tweedaagse symposium over dynamisch kustbeheer. We zijn een interessant programma aan het samenstellen. Er komen bijzondere sprekers, zowel vanuit het onderzoek als de praktijk. Ook nemen we je mee op twee excursies, naar Springersduin en de Kwade Hoek.

Aanmelden

We zijn nog druk bezig met het voorbereiden van het programma, maar je kunt je nu alvast inschrijven. Let op: het aantal plaatsen is beperkt. Inschrijving is in principe voor beide dagen. Wanneer je maar één dag wilt of kunt komen, word je eerst op de wachtlijst geplaatst. Mochten er na sluiting van de inschrijving nog plaatsen over zijn, dan ben je welkom. 

Overnachten

We hebben een optie genomen op kamers in Fletcher Hotel Duinzicht. Deze optie loopt eind september af. Wil je hier gebruik van maken, dan moet je zelf de reservering doen bij het hotel via hun eigen website –Fletcher Hotel-Restaurant Duinzicht | Fletcher Hotels onder vermelding van ‘STOWA - Symposium Dynamisch Kustbeheer’. Code F62-MERSV-00000242 de overnachtingskosten bedrag 92,00 pppn inclusief ontbijt.

Zelf een presentatie geven?

Mocht je graag iets aan de orde stellen rondom het thema dynamisch kustbeheer, of wil je tijdens het symposium een presentatie verzorgen? Wij horen het graag! Stuur een mail naar Oscar van Dam van STOWA. 

Conceptprogramma

Het conceptprogramma ziet er als volgt uit. :

Woensdag 25 november 2026

  • 10.00 uur   Inloop en ontvangst
  • 10.30 uur   Welkom door Oscar van Dam, programmamanager waterveiligheid STOWA
  • 10.45 uur   Presentatie 1: NTB
  • 11.15 uur    Presentatie 2: NTB
  • 12.00 uur   Lunch
  • 13.00 uur   Introductie Springersduin door Yede Bruinsma, ws Hollandse Delta
  • 13.30 uur   Excursie Springersduin
  • 16.30 uur   Eigen tijd
  • 17:00 uur   Borrel, netwerken en diner
  • 19.30 uur   Workshop
  • 21.00 uur   Nazit en netwerken

Donderdag 26 november 2026

  • 08.30 uur   Presentatie 3: Diverse onderzoeken Deltares door Laura Coumou
  • 09.15 uur    Presentatie 4: NTB
  • 09.45 uur   Pauze
  • 10.15 uur    Presentatie 5: Shapeshifters door Christa van IJzendoorn
  • 10.45 uur   Presentatie 6: NTB
  • 11.30 uur    Introductie Kwade Hoek door Natuurmonumenten
  • 12.00 uur    Lunch
  • 13.00 uur    Excursie Kwade Hoek
  • 15.00 uur    Einde en afscheid