Skip to main content Skip to main nav

Programmacommissies STOWA

Voor meer informatie en het indienen van projectformulieren zie

Suggesties voor kennisontwikkeling

 

Programmacommissie Watersystemen (PCW)

Vergaderdata 2021: 18 maart, 10 juni, 30 september, 25 november

  • Auke de Ridder - Waterschap Drents Overijsselse Delta (voorzitter)
  • Rob Merkelbach - Waterschap Aa en Maas 
  • Jody de Brouwer - Waterschap Scheldestromen
  • Michael Bentvelsen - Unie van Waterschappen
  • Vincent Beijk - Rijkswaterstaat
  • Erik de Haan - Provincie Zuid-Holland
  • Ruud Kersten - Rijkswaterstaat
  • Pieter Waaijer - Waterschap Vallei en Veluwe
  • Roel Bronda - Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden
  • Joost van der Cruijsen - Waterschap De Dommel
  • Jan Bruin -  Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
  • Marcela Laguzzi - Waterschap Brabantse Delta
  • Mark Kramer - Hoogheemraadschap van Rijnland
  • Wim van Oosterom - IPO
  • Jos van Duijnhoven - Het Waterschapshuis
  • Michelle Talsma - STOWA
  • Bas van der  Wal - STOWA

Programmacommissie Waterkeren (PCWK)

Vergaderdata 2021: 25 maart, 17 juni, 23 september, 18 november

  • Rixt Wierda - Waterschap Drents Overijsselse Delta (voorzitter)
  • Elise Reincke - Wetterskip Fryslân
  • Dolf Moerkens - Unie van Waterschappen
  • Marcel Bottema - Rijkswaterstaat Water, Verkeer en Leefomgeving
  • Roy Hendriks - Provincie Gelderland
  • Hans Eikelenboom - Provincie Noord-Holland
  • Leontien Barends - Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard
  • Marieke Hazelhof - Rijkswaterstaat Water, Verkeer en Leefomgeving
  • Petra Goessen - Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
  • Carola van Gelder-Maas - Rijkswaterstaat Water, Verkeer en Leefomgeving
  • Marian Booltink - Hoogheemraadschap de Stichtse Rijnlanden
  • Guiljam van der Schelde - Waterschap Scheldestromen (agendalid)
  • Wout de Vries - Rijkswaterstaat
  • Jan Willem Nieuwenhuis - Waterschap Noorderzijlvest
  • Oscar van Dam- Hoogheemraadschap van Delfland
  • Hanneke Kloosterboer - Waterschap Aa en Maas
  • Henk van Hemert - STOWA
  • Ludolph Wentholt - STOWA
  • Ferdi Timmermans - STOWA (interim)

Programmacommissie Afvalwatersystemen (PCAW)

Vergaderdata 2021: 11 maart, 3 juni, 2 september, 18 november

  • André Struker - Waternet (voorzitter)
  • Douwe-Jan Tilkema - Waterschap Vallei en Veluwe
  • Jarno de Jonge - Waterschap De Dommel
  • Alex Sengers - Hoogheemraadschap Schieland en de Krimpenerwaard
  • Hardy Temmink - WUR
  • Gerard Rijs - Rijkswaterstaat
  • Rafael Lazaroms - Unie van Waterschappen
  • Olaf Duin - Waterschap Hollandse Delta
  • Len Nooteboom - Waterschap Brabantse Delta
  • Mariska Ronteltap - Hoogheemraadschap van Delfland
  • Meinhard Eekhof - Waterschap Vechtstromen
  • Enna Klaversma - Waternet
  • Hans Kuipers - Waterschap Zuiderzeeland
  • Noor Ney - Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
  • Cora Uijterlinde - STOWA

Programmacommissie Waterketen (PCWatKet)

Vergaderdata 2021: 10 maart, 3 juni, 9 september, 17 november 

  • Rudi Gerard - Waterschap Rijn en IJssel (voorzitter)
  • Ton Beenen - Stichting Rioned
  • Martijn Klootwijk - Gemeente Breda
  • Ruud van Esch - Unie van Waterschappen
  • Stefan Weijers - Waterschap De Dommel
  • Carl Paauwe - Hoogheemraadschap van Delfland
  • Fred Klein Woolthuis - Waterschap Noorderzijlvest
  • Mark Lamers - Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
  • Edwin Coenen - Waterschapsbedrijf Limburg
  • Arjen van der Mark - Wetterskip Fryslân
  • Melanie Kuiper - Waterschap Drents Overijsselse Delta
  • Rien de Ridder - Waterschap Zuiderzeeland
  • Fons Dekkers - Hoogheemraadschap van Rijnland
  • Anneke Spijker - Het Waterschapshuis
  • Bert Palsma - STOWA