Skip to main content Skip to main nav

Programmacommissies STOWA

Voor meer informatie en het indienen van projectformulieren zie

Suggesties voor kennisontwikkeling

 

Programmacommissie Watersystemen (PCW)

Vergaderdata 2023; 15 maart, 21 juni, 27 september, 22 november

  • Rob Merkelbach - Waterschap Aa en Maas 
  • Michael Bentvelsen - Unie van Waterschappen
  • Erik de Haan - Provincie Zuid-Holland
  • Ruud Kersten - Rijkswaterstaat
  • Mark Kramer - Hoogheemraadschap van Rijnland
  • Jos van Duijnhoven - Het Waterschapshuis
  • Jens Reuber - Waterschap Limburg
  • Jelmer Kooistra - Waterschap Hunze en Aa's
  • Mia Suss - Hoogheemraadschap van Delfland
  • Gabby Zegers - Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden
  • Martijn Laarakker - Waterschap Rijn en IJssel
  • Joris Paap - Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
  • Stefan Nijwening - Waterschap Vechtstromen
  • Tessa van der Wijngaart - STOWA
  • Michelle Talsma - STOWA

Programmacommissie Waterkeren (PCWK)

Vergaderdata 2023; 5 april, 15 juni, 14 september, 16 november

  • Maarten Ebben - Waterschap Rijn en IJssel (voorzitter)
  • Elise Reincke - Wetterskip Fryslân
  • Dolf Moerkens - Unie van Waterschappen
  • Marcel Bottema - Rijkswaterstaat Water, Verkeer en Leefomgeving
  • Roy Hendriks - Provincie Gelderland
  • Leontien Barends - Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard
  • Petra Goessen - Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
  • Carola van Gelder-Maas - Rijkswaterstaat Water, Verkeer en Leefomgeving
  • Marian Booltink - Hoogheemraadschap de Stichtse Rijnlanden
  • Wout de Vries - Rijkswaterstaat, Water, Verkeer en Leefomgeving
  • Jan Willem Nieuwenhuis - Waterschap Noorderzijlvest
  • Hanneke Kloosterboer - Waterschap Aa en Maas
  • Ronny Vergouwe - Waterschap Rivierenland
  • Gerard Harmsen - Rijkswaterstaat, Water, Verkeer en Leefomgeving
  • Oscar van Dam - STOWA
  • Henk van Hemert - STOWA
  • Ludolph Wentholt - STOWA 
  • Robin Biemans - STOWA

Programmacommissie Afvalwatersystemen (PCAW)

Vergaderdata 2023; 15 maart, 8 juni, 28 september, 16 november

  • Mariska Ronteltap - Hoogheemraadschap van Delfland (voorzitter)
  • Merle de Kreuk - TU Delft
  • Andries Vonken - WBL
  • Gerard Rijs - Rijkswaterstaat
  • Rafael Lazaroms - Unie van Waterschappen
  • Olaf Duin - Waterschap Hollandse Delta
  • Len Nooteboom - Waterschap Brabantse Delta
  • Meinhard Eekhof - Waterschap Vechtstromen
  • Maarten Boersen - Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden
  • Hans Kuipers - Waterschap Zuiderzeeland
  • Paul Versteeg - Hoogheemraadschap van Rijnland
  • Jan-Peter van der Hoek - Waternet
  • Annemarie Kramer-Hoenderboom - Waterschap Rijn en IJssel
  • Cora Uijterlinde - STOWA

Programmacommissie Waterketen (PCWatKet)

Vergaderdata 2023; 23 maart, 14 juni, 14 september, 22 november

  • Rudi Gerard - Waterschap Rijn en IJssel (voorzitter)
  • Ton Beenen - Stichting Rioned
  • Martijn Klootwijk - Gemeente Breda
  • Ruud van Esch - Unie van Waterschappen
  • Mark Lamers - Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
  • Edwin Coenen - Waterschapsbedrijf Limburg
  • Arjen van der Mark - Wetterskip Fryslân
  • Melanie Kuiper - Waterschap Drents Overijsselse Delta
  • Rien de Ridder - Waterschap Zuiderzeeland
  • Fons Dekkers - Hoogheemraadschap van Rijnland
  • Theo Cuijpers - Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard
  • Paulien Hartog - Waternet
  • Bert Palsma - STOWA